Вие сте тука: Дома > > Gallery (галерија)

За колибата

Вила "Бојана" се обидовме да обезбеди се што е потребно за пријатен и незаборавен престој. На нашите гости им нудиме:

Три соби со една спална соба за две лица во една соба со 3 одвоени кревети, како секоја соба може да се додаде уште еден, phlorizin софа кревет. Секоја соба е опрема со приватна бања, клима уред, lcd сателитска ТВ и Wi-Fi .

За заедничка употреба, голема дневна соба со камин и со кујна (тоа е дом на 2 повеќе лица). Тоа е опремени со фрижидер, ладилник, вградена фурна, 2 керамички hobs, микробранова, машина за перење, машина за миење садови, скара (електрични и дрво), кафе машина, термо литургија, lcd ТВ, музички центар, железо со Пеглање Табла, шах, табла, велосипед и повеќе.

Вклучува e и сите потребни садови за готвење!

Во дворот можете да поминете пријатни моменти на СКАРА со вграден-во печка или од страна на базен, и како тоа може да се почувствува духот на минатото, конзервирани во автентичен приказ на старата куќа.

Вилата располага со бесплатен Паркинг.

Голема градина нуди можност да се отвори за Вас и забава за Вашите деца.

За греење е локално, со огништето со вода јакна наоѓа во дневната соба. Алтернативни греење со пелети и условени.

Во Вилата постои покривање на сите МОБИЛНИ оператори и бесплатен Wi-Fi!

На 1 км оддалеченост се наоѓа на мрежа "Сонце", каде што ќе може да се пополни вашето резерви на храна.

За да добие реална претстава за Вила "Бојана" да се направи виртуелна тура видео

 

 

 

Translated by Yandex.Translate and Global Translator

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Коментарите се затворени.